کد خبر: ۱۱۸۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: سه پروژه ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در استان به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حامد جولایی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش و با در نظر گرفتن وضعیت سلامت جامعه برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی به همین مناسبت در سطح استان برگزار می‌شوند که رعایت پروتکل‌های بهداشتی از شروط اساسی این برنامه‌ها است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان افزود: سه پروژه ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرستان‌های سروآباد و شهر حسن آباد یاسوکند از توابع شهرستان بیجار افتتاح خواهند شد.

وی این پروژه‌ها را شامل زمین‌های چمن مصنوعی و سالن ورزش‌های زورخانه‌ای برشمرد و اظهار کرد: اعتبار هزینه شده برای احداث این پروژه‌ها مبلغی در حدود ۱۵ میلیارد ریال است که محل تأمین آنها از منابع استانی و ملی می‌باشد و مجموعه زیربنای این سه پروژه به دو هزار مترمربع خواهد رسید.

جولایی عنوان کرد: احداث سالن ورزش‌های زوخانه ای شهر حسن آباد یاسوکند از توابع شهرستان بیجار با ۹ میلیارد ریال اعتبار و ۴۵۰ مترمربع زیربنا و زمین چمن مصنوعی روستاهای هزار خانی و بیساران در شهرستان سروآباد هرکدام با ۸۰۰ مترمربع زیربنا و هزینه دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی اعتبار برای هرکدام به علاوه کمک‌های بنیاد علوی این شهرستان پروژه‌هایی هستند که همزمان با برنامه‌های گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش امسال افتتاح و به بهره برداری می‌رسند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: چنانچه وضعیت سلامت اجتماعی از لحاظ شیوع ویروس کرونا مناسب باشد ویژه برنامه‌های مختلفی همچون برگزاری مسابقات و همایش‌های ورزشی، تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور استان، غبارروبی از مزار شهدای معظم انقلاب اسلامی، تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار، تجلیل از فعالین حوزه ورزش و چندین برنامه دیگر به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اجرا خواهد شد.

۲۶ مهر تا دوم آبان ماه در تقویم رسمی کشورمان با عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است و هر ساله برنامه‌های مختلف ورزشی و فرهنگی متنوعی در گرامیداشت این ایام از سوی اداره کل ورزش و جوانان کردستان و ادارات شهرستان‌های تابعه استان برگزار می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.