کد خبر: ۱۱۸۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: سه پروژه ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در استان به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حامد جولایی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش و با در نظر گرفتن وضعیت سلامت جامعه برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی به همین مناسبت در سطح استان برگزار می‌شوند که رعایت پروتکل‌های بهداشتی از شروط اساسی این برنامه‌ها است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان افزود: سه پروژه ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرستان‌های سروآباد و شهر حسن آباد یاسوکند از توابع شهرستان بیجار افتتاح خواهند شد.

وی این پروژه‌ها را شامل زمین‌های چمن مصنوعی و سالن ورزش‌های زورخانه‌ای برشمرد و اظهار کرد: اعتبار هزینه شده برای احداث این پروژه‌ها مبلغی در حدود ۱۵ میلیارد ریال است که محل تأمین آنها از منابع استانی و ملی می‌باشد و مجموعه زیربنای این سه پروژه به دو هزار مترمربع خواهد رسید.

جولایی عنوان کرد: احداث سالن ورزش‌های زوخانه ای شهر حسن آباد یاسوکند از توابع شهرستان بیجار با ۹ میلیارد ریال اعتبار و ۴۵۰ مترمربع زیربنا و زمین چمن مصنوعی روستاهای هزار خانی و بیساران در شهرستان سروآباد هرکدام با ۸۰۰ مترمربع زیربنا و هزینه دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی اعتبار برای هرکدام به علاوه کمک‌های بنیاد علوی این شهرستان پروژه‌هایی هستند که همزمان با برنامه‌های گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش امسال افتتاح و به بهره برداری می‌رسند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: چنانچه وضعیت سلامت اجتماعی از لحاظ شیوع ویروس کرونا مناسب باشد ویژه برنامه‌های مختلفی همچون برگزاری مسابقات و همایش‌های ورزشی، تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور استان، غبارروبی از مزار شهدای معظم انقلاب اسلامی، تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار، تجلیل از فعالین حوزه ورزش و چندین برنامه دیگر به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اجرا خواهد شد.

۲۶ مهر تا دوم آبان ماه در تقویم رسمی کشورمان با عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است و هر ساله برنامه‌های مختلف ورزشی و فرهنگی متنوعی در گرامیداشت این ایام از سوی اداره کل ورزش و جوانان کردستان و ادارات شهرستان‌های تابعه استان برگزار می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.