کد خبر: ۱۱۸۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
پنج شهروند کاشانی از حادثه تصادف در جاده روستای خنب کاشان که خودروی ال ۹۰ با گاردریل جاده برخورد شدید داشت، به طرز معجزه آسایی نجات یافتند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طبق گزارش مرکز فرماندهی و عملیات آتش نشانی کاشان مبنی بر وقوع یک حادثه در جاده کاشان به روستای خنب از توابع کاشان تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر کاشان به محل حادثه اعزام می‌شود.

در این حادثه خودروی ال ۹۰ با انحراف از جاده با گاردریل برخورد کرده و گاردریل از داخل خودرو عبور کرده و خوشبختانه به سرنشینان خودرو که کوهنورد بودند آسیبی جدی وارد نمی‌شود.

به گفته شاهدان عینی در این حادثه سرنشینان خودرو به طرز معجزه آسایی از این حادثه جان سالم به در برده اند و سه زن و دو مرد سرنشین خودرو ال ۹۰ توسط تیم امداد هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ کاشان به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند.

آنگونه که از شواهد حاکیست و بر اساس نظر یکی از کارشناسان جمعیت هلال احمر کاشان با توجه به اینکه در محل حادثه هیچگونه پیچ و خمی نبوده است که راننده نتواند وسیله نقلیه را کنترل کند احتمال است علت این حادثه خواب آلودگی راننده باشد.

از سوی دیگر طبق نظر این کارشناس جمعیت هلال احمر کاشان در حوادثی این چنینی و طبق تجربیات قبلی حداقل باید شاهد یک یا دو فوتی و یا قطع عضو باشیم در حالیکه در این حادثه خوشبختانه شاهد این موضوع نبودیم که به نظر می‌رسد علت اصلی در استفاده سرنشینان این خودرو از کمربند ایمنی باشد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، حادثه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.