کد خبر: ۱۱۸۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
در ۲۴ ساعت گذشته؛
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت هشت فوتی دیگر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در استان کرمانشاه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی محمدی در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۶۶ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به پنج هزار و ۴۳۹ نفر رسید و هم‌اکنون ۵۹۰ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۱ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۷ هزار و ۶۲۱ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان هشت نفر است که از این تعداد پنج مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

محمدی درباره سایر جان باختگان گفت: همچنین در شبانه روز گذشته در شهرستان‌های روانسر، صحنه و هرسین هر کدام یک‌نفر در اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

وی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۷۳۷ نفر رسید.

محمدی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۴ هزار و ۹۱۲ نفر بستری و ۱۳ هزار و ۵۶۲ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۱ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۱۱ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.