کد خبر: ۱۱۸۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از فوت چهار بیمار مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: با احتساب چهار قربانی جدید، شمار قربانیان کرونا در استان به ۱۶۹ نفر رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پرویز یزدان پناه با بیان اینکه ۲۲۸ نمونه از آزمایشگاه مولکولی یاسوج دریافت شد، افزود: بیشترین موارد مثبت کرونا در شهرستان گچساران با ۴۷ درصد، بهمنی با ۱۷ درصد، بویراحمد با ۱۳ و دنا با ۱۱ درصد بود.

یزدان پناه با اشاره به اینکه ۳۱۵ بیمار قطعی و مشکوک کرونا در استان بستری هستند، گفت‌: ۱۲۹ مورد قطعی در بین این افراد شناسایی شد.

وی افزود: ۲۵ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های معین کرونا بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: نه هزار و ۱۰۵ بیمار بهبود یافته کرونا از ابتدای شیوع تاکنون داریم.

یزدان پناه از مردم خواست به غیر از موارد ضروری از تردد در کلینیک‌ها، مطب‌ها، بانک‌ها، پاساژها و سایر اماکن خودداری کرده و پروتکل‌های بهداشتی را به شکل مناسبی رعایت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.