کد خبر: ۱۱۸۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
شکار در تمام مناطق حفاظت‌شده و اراضی جنگلی مازندران ممنوع شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کوروس ربیعی رئیس اداره حیات‌وحش محیط زیست مازندران گفت: شکار در تمام مناطق حفاظت‌شده و اراضی جنگلی مازندران امسال  ممنوع است.

افزود: با این رویکرد برای امسال هیچ گونه مجوز صید و شکار در اراضی حفاظتی و جنگل‌های شمال برای پرندگان و پستانداران به شکارچیان داده نمی‌شود.
بیشتر بخوانید 

ممنوعیت ۵ ساله شکار در جنگل‌های شمال کشور
او دلیل این تصمیم را شرایط حاکم بر استان با توجه به شیوع کرونا اعلام کرد و گفت: به همین دلیل هم مقدمات قانونی لازم برای شکار در امسال از قبل تدارک دیده نشده است.

کوروس ربیعی افزود: اداره کل محیط‌زیست مازندران به‌دلیل شرایط حاکم بر استان، تاکنون هیچ منطقه‌ای را برای شکار به سازمان حفاظت محیط‌زیست معرفی نکرده است تا از طریق شورای‌عالی محیط‌زیست مجوز شکار صادر گردد.

رئیس اداره حیات‌وحش محیط زیست مازندران گفت: در شرایط فعلی شکار و صید در استان چه در مناطق خشکی و چه مناطق آبی و کنار آبی ممنوع است و یگان حفاظت نیز برای برخورد قانونی با متخلفان صید و شکار در استان نظارت‌های خود را تشدید خواهد کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.