کد خبر: ۱۱۸۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
شکار در تمام مناطق حفاظت‌شده و اراضی جنگلی مازندران ممنوع شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کوروس ربیعی رئیس اداره حیات‌وحش محیط زیست مازندران گفت: شکار در تمام مناطق حفاظت‌شده و اراضی جنگلی مازندران امسال  ممنوع است.

افزود: با این رویکرد برای امسال هیچ گونه مجوز صید و شکار در اراضی حفاظتی و جنگل‌های شمال برای پرندگان و پستانداران به شکارچیان داده نمی‌شود.
بیشتر بخوانید 

ممنوعیت ۵ ساله شکار در جنگل‌های شمال کشور
او دلیل این تصمیم را شرایط حاکم بر استان با توجه به شیوع کرونا اعلام کرد و گفت: به همین دلیل هم مقدمات قانونی لازم برای شکار در امسال از قبل تدارک دیده نشده است.

کوروس ربیعی افزود: اداره کل محیط‌زیست مازندران به‌دلیل شرایط حاکم بر استان، تاکنون هیچ منطقه‌ای را برای شکار به سازمان حفاظت محیط‌زیست معرفی نکرده است تا از طریق شورای‌عالی محیط‌زیست مجوز شکار صادر گردد.

رئیس اداره حیات‌وحش محیط زیست مازندران گفت: در شرایط فعلی شکار و صید در استان چه در مناطق خشکی و چه مناطق آبی و کنار آبی ممنوع است و یگان حفاظت نیز برای برخورد قانونی با متخلفان صید و شکار در استان نظارت‌های خود را تشدید خواهد کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.