کد خبر: ۱۱۷۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
طی هفته گذشته رخ داد
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: با تلاش رزمندگان جان برکف پلیس یک تن و ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی هفته گذشته در خراسان جنوبی کشف و ۱۷۵ قاچاقچی دستگیر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ ناصر فرشید اظهار داشت: طی هفته گذشته ماموران پلیس یک تن و ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و ۱۷۵ قاچاقچی مواد مخدر را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان داشت: با تلاش ماموران پلیس در خراسان طی یک هفته گذشته تلفات جاده‌ای ۷۵ درصد کاهش و مجروحان سوانح رانندگی طی همین مدت ۳ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ فرشید با بیان اینکه ۱۹ هزار لیتر سوخت قاچاقچیان طی یک هفته کشف شده است؛ افزود: ماموران در این زمینه حمل قاچاق کالا و فراورده‌های نفتی نیز ۷۱ قاچاقچی را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری ۶۸ سارق طی هفت روز گذشته تصریح کرد: سارقان دستگیر شده به ۱۰۲ فقره سرقت در خراسان جنوبی اعتراف کرده اند.

سرهنگ فرشید به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و گفت: طی هفته گذشته ۲۳۷ خودرو و ۲۹۲ موتورسیکلت متخلف نیز توقیف و روانه پارکینگ شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.