کد خبر: ۱۱۷۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
تیم قائمشهر در حالی در اعتراض به رای کمیته انضباطی، تهدید به کناره گیری از لیگ کشتی آزاد کرده که پیکارهای گروه ب این مسابقات هفته آینده آغاز خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد در حالی طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری با مصاف مدعیان گروه الف پیگیری می‌شود که تیم قائمشهر به عنوان یکی از تیم های حاضر در گروه «ب» باید تا هفته آینده، تکلیف شکایت یا انصراف خود را روشن کند.

پس از اعلام رای به سود تیم استقلال از سوی کمیته انضباطی فدراسیون کشتی در خصوص قرارداد دو آزادکار حاشیه‌ساز، مسئولان تیم هیات کشتی قائمشهر مدعی شدند حقشان پایمال شده و از لیگ کنار می کشند. تهدیدی که تا به امروز در حد اخبار ضد و نقیض باقی مانده و هنوز هیچکدام از طرفین و حتی رئیس فدراسیون کشتی نیز به آن واکنش رسمی نشان نداده اند.

گفته می شود مسئولان تیم قائمشهر علاوه بر اعتراض کتبی به فدراسیون کشتی، در نظر دارند در صورت عدم رسیدن به هدفشان، به وزارت ورزش هم شکایت کنند و خواستار رسیدگی به پرونده تخلف دو آزادکار و کمیته لیگ در شورای استیناف شوند.

با این وجود باید طی روزهای آتی منتظر تصمیم مسئولان تیم قائمشهر باشیم که آیا از خیر استفاده از دو آزادکار متخلف و رای کمتیه انضباطی می‌گذرند و یا همچنان اصرار به انصراف از لیگ دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.