کد خبر: ۱۱۷۸۵۹
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
از سوی محسنی بندپی مطرح شد
استاندار تهران درباره آخرین وضعیت اجرای طرح ترافیک و دورکاری کارمندان ادارات توضیحاتی داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به وضعیت دورکاری کارمندان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دورکاری کارمندان لغو نشده است؛ بلکه برای دستگاه‌هایی که برای آن‌ها زمینه دورکاری وجود دارد و آن دسته از کارمندانی که بیماری زمینه‌ای دارند، می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

وی با بیان اینکه در گذشته مقرر شده بود که حضور یک سوم کارمندان در ادارات ممنوع شود، افزود: طبق قانون سازمان اداری و استخدامی کشور، در دستگاه‌هایی که ظرفیت دورکاری دارند کارمندان دارای بیماری زمینه‌ای می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

محسنی بندپی با اشاره به اجرای طرح ترافیک، یادآور شد: با توجه به آغاز فصل پاییز طرح ترافیک لغو نمی‌شود و قطعا اجرا می‌شود تا شاهد آلودگی هوا نباشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.