کد خبر: ۱۱۷۸۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
هاشمی خبرداد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران صبح امروز در حاشیه بازدید و افتتاح طرح‌های عمرانی منطقه ۱۸ خبر از شروع ساخت مترو در این منطقه را داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صبح امروز مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به همراه فیاض شهردار منطقه ۱۸ چند طرح عمرانی و ترافیکی در این منطقه را بازدید و افتتاح کردند.

 هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای که در منطقه ۱۸ انجام شده گفت:برنامه‌هایی که در منطقه ۱۸ در حال انجام است یا به پایان رسیده نشان از پیشرفت و توسعه این منطقه است.

وی ادامه داد:اصلاح‌های هندسی، افتتاح مسیر‌های دوچرخه، شبکه‌های معابری که در بحث تقاطع‌های هم سطح و غیر هم سطح و سایر امکانات این را نشان می‌دهد.

وی افزود:منطقه ۱۸ از مناطق بزرگ تهران است که به دلیل وجود محدوده قانونی و حریم از مناطق دیگر متمایز است. مترو و بی آر تی در این منطقه حائز اهمیت هستند که خط ۳ مترو به این منطقه در ظرف چند ماه آینده شروع به ساخت می‌شود.

هاشمی تصریح کرد:امیدواریم با جلساتی که داریم مسائل و مشکلات ترافیکی این منطقه را حل کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.