کد خبر: ۱۱۷۷۷۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
فریدون‌ حیدری، شهردار منطقه ۵، در پیامی روز آتش‌‌نشانی و‌ ایمنی را به آتش‌نشانان غیور ایران تبریک گفت و از خدمات آنان تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شهردار منطقه ۵ نوشت: روزتان مبارک ایثارگران بی‌منت، دریادلان بی‌ادعا و فرشتگان نجات.

بدون شک، هیچ قلم و بیانی نمی‌تواند شرح فداکاری‌هایتان را آنگونه‌ که شایسته است، توصیف کند، آن‌هنگام  که جان و‌ جسم‌‌تان را در طبق اخلاص می‌گذارید و از جان‌تان می‌گذرید تا به دیگران جان بخشید.

جان‌تان سلامت، دریادلان باغیرت که بی‌محابا  به دل آتش می‌زنید و می‌سوزید تا دیگران نسوزنند و  به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگردند.


همواره قدردان خدمات خالصانه شما خوبان و مهربانان هستم و برای همه شما آرزوی صحت و سلامت دارم و  از خانواده‌های گرامی‌تان نیز برای همراهی و همدلی با شما عزیزان، تشکر می‌کنم.

همچنین لازم می‌دانم، در روز آتش‌نشانی و ایمنی، یاد و نام تمام شهدای آتش‌نشان را در سراسر کشور گرامی بدارم .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.