کد خبر: ۱۱۷۷۶۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
شهردار منطقه 4 تهران از کلنگ زنی و اجرای 3 پروژه بزرگ عمرانی خبر داد و افزود: آئین رونمایی و بهره برداری از پروژه های عمرانی منطقه 4 روز سه شنبه 8 مهر با حضور جمعی از مدیران شهری برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،"محمد محمددوست" با اعلام این خبر و با بیان اینکه منطقه چهار تهران به عنوان وسیعترین منطقه پایتخت دارای 39 تقاطع غیر همسطح است افزود: پروژه تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید باقری در تقاطح خیابان فرجام به عنوان چهلمین تقاطع غیر همسطح و مهمترین پروژه عمرانی و ترافیکی منطقه 4 می تواند تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک شرقی ترین نقاط این منطقه در محدوده محله های نارمک، تهرانپارس، گلشن و جوادیه داشته باشد.

او افزود: این پروژه به طول 550 متر و با حذف دور برگردان های بزرگراه شهید باقری و با ایجاد دسترسی های شرقی غربی خیابان فرجام در دستور کار قرار گرفته و عملیات اجرایی آن پس از کلنگ زنی آغاز می شود.

محمددوست در ادامه با اشاره  به سایر پروژه های در دست اقدام منطقه 4 در مراسم کلنگ زنی تصریح کرد:بهره برداری از اسکان کارگری شهید کرد از دیگر پروژه  هایی است که در روز سه شنبه طی آیینی رونمایی خواهد شد.

شهردار منطقه 4 اضافه کرد: این ساختمان در زمینی به مساحت 1800 متر مربع در 4 طبقه با اسکلت LFF با زیربنایی به مساحت 3000 متر مربع برای اسکان کارگران خدمات شهری نواحی 2 و 3 در نظر گرفته شده است.

او خاطر نشان کرد:بهره برداری از اصلاح هندسی و تقاطع همسطح خیابان شهیدان محمدی(ریحانی) با بزرگراه شهید زین الدین و دسترسی های مربوطه سومین پروژه ای است که در روز سه شنبه 8 مهر با حضور شهردار تهران به بهره برداری عموم خواهد رسید.

محمددوست افزود:این پروژه ضمن ایجاد دسترسی مناسب برای خودروهایی که از خیابان شهیدان محمدی قصد ورود به بزرگراه امام علی(ع) جنوب و زین الدین شرق را دارند، ترافیک شرق به غرب این بزگراه را در محدوده بزرگراه امام علی(ع) کاهش خواهد داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.