کد خبر: ۱۱۷۷۶۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
با بهره برداری از پروژه کوچک مقیاس باغ راه سلامت در محدوده منطقه 17، ایستگاه متروی بریانک از طریق مسیرهای پیاده و دوچرخه به خیابان شهید غلامرضایی متصل خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، ضمن اعلام خبر فوق افزود: پروژه ی محله محور احداث باغ راه سلامت شامل ایجاد مسیرهای پیاده و دوچرخه در حاشیه بزرگراه شهید نواب(حدفاصل ایستگاه متروی بریانک تا خیابان شهید غلامرضایی) بوده و طول آن به بیش از یک کیلومتر می رسد.

وی تخریب و جدولکاری را از عمده اقدامات در حال اجرای این پروژه دانست و یادآور شد: اجرای پروژه احداث باغ راه سلامت در راستای تاکیدات مدیران شهری و دستورالعمل شهرداری تهران با رعایت صرفه جویی در منابع مالی و کمترین میزان تخریب در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، با اشاره به راهبرد های شهرداری تهران پیرامون اجرای پروژه های کوچک مقیاس محلی، افزود: اجرای پروژه های محله محور در راستای بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و تحقق مطالبات آنها تعریف شده و حوزه های ساماندهی، بهسازی و اصلاح پیاده روها و همچنین ایجاد مسیرهای دوچرخه در سطح محلات مناطق شهر تهران را در بر می گیرد. سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در جهت ارتقای کیفیت زندگی شهری، مناسب سازی فضاها و برقراری عدالت در برخورداری از خدمات، 26 پروژه در محدوده مناطق 4، 15، 16، 17، 18 در دست اجرا دارد و  به زودی در 5 منطقه دیگر از شهر تهران نیز عملیات اجرای پروژه های محله محور را آغاز خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.