کد خبر: ۱۱۷۷۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
با حکمی از سوی شهردار بندرعباس، سرپرست اداره اجرائیات مدیریت حقوقی این شهرداری منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد بدرقه مدیر حقوقی شهرداری بندرعباس در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره اجراییات اظهار کرد: اجراییات یکی از حوزه‌های حساس و پر کار شهرداری بندرعباس است.

وی با بیان اینکه این اداره باید وصول مطالبات شهرداری را در دستور کار قرار دهد، افزود: اجرای مصوبات کمیسیون ماده ١٠٠ یکی از وظایف مهم این اداره است.

مدیر حقوقی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: پیگیری چک‌های وصول نشده نیز جزو دیگر وظایف مهم این حوزه است که باید به طور جدی در دستور کار قرار داشته باشد.

به گزارش ایمنا، در ادامه این نشست «عادل فخاریان» به عنوان سرپرست جدید اداره اجراییات مدیریت حقوقی شهرداری بندرعباس منصوب و از تلاش‌های «طاهر چابک» به عنوان مدیر پیشین این مجموعه قدردانی شد.
برچسب ها: شهرفردا ، هرمزگان ، انتصاب
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.