کد خبر: ۱۱۷۷۴۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان با اشاره به احداث پانزدهمین بازار روز کوثر در شهرک زاینده رود گفت: به واسطه بازار کوثر به یکی از نیازهای چندساله اهالی این شهرک پاسخ دادیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت‌الله نوروزی در آئین افتتاح و بهره برداری از بازار کوثر شماره ۱۵ در قالب سیزدهمین برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» اظهار کرد: امروز در ادامه برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح»، شاهد سومین آئین بهره‌برداری پروژه‌های سازمان میادین هستیم.

وی با بیان اینکه پانزدهمین بازار روز کوثر در شهرک زاینده رود احداث و به واسطه آن به یکی از نیازهای چندساله اهالی این شهرک پاسخ دادیم، تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته مدیریت شهری در جهت رفاه حال شهروندان بازار روز کوثر شماره ۱۴ در شهرک شفق افتتاح شد، همچنین چندی پیش یکی از بازارهای روز کوثر در سپاهان شهر کلنگ زنی شد و امروز احداث بازار روز کوثر در شهرک شهید کشوری نیز در دست اقدام است.

شهردار اصفهان با بیان اینکه بازار روز کوثر شماره ۱۵ در زمینی به وسعت دو هزار و ۲۵۶ مترمربع با زیربنای یک هزار و ۵۴۰ متر احداث شده است، تصریح کرد: بخشی از این فروشگاه در داخل و تعدادی از غرفه‌های آن بیرون از بازار قرار گرفته است که در آینده عملیات احداث فاز دوم این بازار در مجاورت این مجموعه آغاز خواهد شد تا زمینه رفاه هرچه بیشتر مردم و دسترسی آنها به کالاهای مورد نیاز فراهم شود.

نوروزی با تأکید بر اینکه یکی از سیاست‌های مدیریت شهری توسعه بازارهای کوثر است، گفت: البته به دنبال آن نیستیم که مغازه داران و فروشگاه‌های کوچک به واسطه فعالیت بازارهای کوثر آسیب ببینند و قطعاً این سیاست باید به گونه‌ای پیش برود که آنها نیز سهام‌دار این بازارها شوند.

وی ادامه داد: مکان‌یابی بازارهای کوثر باید در نقاطی جانمایی شود که به کسب و کار سایر مغازه داران لطمه‌ای وارد نکند.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.