کد خبر: ۱۱۷۷۴۱
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام خبر داد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اجرای طرح برخورد با موتورسیکلت های پلاک مخدوش در شهر ایلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابوالفضل کهزادی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در این طرح که به صورت ویژه در دستور کار پلیس است، موتورسیکلت‌های فاقد پلاک و یا پلاک مخدوش توسط ماموران راهور توقیف و پس اعمال قانون به پارکینگ منتقل می‌شوند.

وی افزود: بر اساس قانون هرگونه تغییر در اعداد و ارقام پلاک و یا پوشاندن و مخفی کردن آن به گونه‌ای که مانع رویت پلاک شود جرم محسوب می‌شود.

کهزادی افزود: متاسفانه شماری از اشخاصی که مرتکب چنین رفتارهای غیر قانونی و خارج از ضابطه می‌شوند به عواقب و مجازات‌های ناشی از اعمال خود ناآگاه هستند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام همچنین اضافه کرد: در صورتی که مرتکبین به انگیزه ارتکاب تخلف و فرار از اعمال قانون، به طور عمدی مرتکب چنین اقدامی شوند برای اعمال مجازات به مراجع قضائی نیز معرفی می‌شوند.

وی بیان کرد: در شش ماهه نخست سال جاری با اجرای طرح‌های ضربتی در نقاط مختلف شهر ایلام تعداد یک هزار و ۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.