کد خبر: ۱۱۷۷۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
مدیر عامل هلال احمر بوشهر:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: کاروان نذر آب هلال احمر استان بوشهر به هرمزگان اعزام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا حاجیانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: کاروان نذر آب با همکاری خیرین و داوطلبین و با محوریت جمعیت هلال احمر استان بوشهر به استان هرمزگان اعزام می‌شود.

وی بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان بوشهر در طرح نذر آب سه که با هدف مقابله با خشکسالی و مشکلاتی که این مقوله برای هموطنان در استان هرمزگان پیش آورده می‌شتابد و برای سومین سال متوالی است که این طرح توسط سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور اجرا می‌گردد، و از ۸ تا ۱۱ مهر ماه میهمان شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان خواهد بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر اضافه کرد: اجرای طرح نذر آب ۳ با هدف مقابله با تبعات بی آبی در چهار استان کشور که دچار خشکسالی شده‌اند انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: استان بوشهر به عنوان یکی از استان‌های معین و استان مازندران به عنوان استان پشتیبان در طرح است که در چهار روستای شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان حضور پیدا خواهند کرد.

حاجیانی بیان کرد: طرح ملی نذر آب ۳ امسال در استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، کرمان و هرمزگان اجرا شده و یا در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: استان بوشهر با استقرار در ۴ روستای شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان خدمات رفع مشکلات آبی اهالی روستا از جمله اهدا منبع آب و طرح ویزیت و داروی رایگان و حضور متخصصین پزشک، و سایر خدمات درمانی را انجام خواهد داد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از خدمات استان بوشهر برای تهیه بسته حمایتی، معیشتی و بهداشتی و با همکاری خیرین در زمینه‌های بهداشتی، غذایی و نوشت افزار ویژه خانوارهای کم برخوردار خبر داد که در اجرای طرح و به همراه کاروان سلامت، این اقلام تقدیم اهالی محل خواهد شد.

برگزاری کلاس‌های آموزشی کمک‌های اولیه و امدادی و کلاس‌های روانشناختی از دیگر برنامه‌های جانبی طرح مذکور خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.