کد خبر: ۱۱۷۷۳۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
استاندار قزوین تأکید کرد
استاندار قزوین گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان قزوین زیرساخت‌های گردشگری در استان نیازمند توسعه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هدایت اله جمالی پور در بازدید از پروژه‌های گردشگری استان قزوین که به مناسبت روز جهانی گردشگری برگزار شد اظهار کرد: در راستای توسعه پایدار استان قزوین، تبدیل این استان به قطب و مقصد گردشگری باید به‌طورجدی در دستور کار قرار بگیرد.

وی افزود: متأسفانه بسیاری از مردم کشور و کسانی که از قزوین عبور می‌کنند هنوز با ظرفیت‌های گردشگری استان قزوین آشنا نیستند و این یک آفت بزرگ برای گردشگری استان قزوین است.

جمالی‌پور تصریح کرد: ظرفیت تاریخی، طبیعی و همچنین وجود مشاهیر فراوان، جایگاه قزوین را به نسبت شهرهای دیگر کشور متفاوت کرده اما این امر نیازمند معرفی بیشتر به مردم کشور است.

وی اضافه کرد: تبدیل قزوین به مقصد گردشگری نیازمند توسعه زیرساخت‌ها است و باید با سرعت بیشتری این زیرساخت‌ها که می‌تواند زمینه توسعه همه‌جانبه استان را نیز فراهم کند تکمیل شود.

استاندار قزوین بیان کرد: ساخت هتل یکی از نیازهای جدی استان قزوین برای جذب گردشگر است و باید با توجه به شرایط موجود برای آن فکری جدی کرد.

وی عنوان کرد: با توجه به مشکلات ساخت هتل، تقویت بوم‌گردی و ساخت هتل آپارتمان‌ها می‌تواند بخش عمده‌ای از ضعف‌های زیرساختی در این حوزه را جبران کند.

مقام عالی دولت در استان قزوین گفت: علی‌رغم ظرفیت‌ها استان قزوین فاصله زیادی با آنچه باید باشد دارد و رسیدن به جایگاه مطلوب نیازمند برنامه‌ریزی است.

وی در پایان یادآور شد: عزم دولت برای تقویت زیرساخت‌های گردشگری در استان قزوین جدی است و بدون شک تا پایان دولت شاهد تقویت این زیرساخت‌ها خواهیم بود.
برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.