کد خبر: ۱۱۷۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
مدیرعامل شرکت گاز کردستان:
مدیرعامل شرکت گاز کردستان از بهره مندی ۱۰۰ درصدی جمعیت شهری و ۹۲ درصدی جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد و گفت: در حال حاضر وضعیت نیاز به گاز طبیعی پایدار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد فعله گری در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه خوشبختانه با راه اندازی خطوط سراسری ششم و نهم در استان شاهد پایداری نیاز گاز طبیعی در استان هستیم، اظهار کرد: این خطوط سراسری زمینه استفاده صنایع انرژی بر در استان را فراهم کرده است و نوید خوبی برای توسعه صنعتی استان است.

وی افزود: در سطح استان بیش از ۱۱ هزار کیلومتر لوله گذاری انجام شده که از این میزان ۸۸۳ کیلومتر در سال ۹۸ بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان ادامه داد: هم اکنون ۲۷۶ هزار و ۵۸۹ انشعاب گاز در استان داریم که ۱۱۸ هزار آن در روستاها است.

فعله گری همچنین از پذیرش ۴۰۱ هزار مشترک شهری و ۱۴۲ هزار مشترک روستایی در استان خبر داد و یادآور شد: در سال ۹۸ خوشبختانه با کار جهادی همکاران ما در استان ۲۰ هزار مشترک را به شبکه سراسری گاز وصل کردیم و تا پایان سال جاری نیز ۲۲ هزار مشترک جدید وصل خواهند شد.

وی بیان کرد: ۳۱ شهر را کاملاً زیر پوشش قرار داده‌ایم و از هزار و ۶۲۳ روستای دارای سکنه استان یک‌هزار و ۳۳۴ روستا گازرسانی شده است که این تعداد بیش از ۹۲ درصد روستاهای استان را شامل می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: ۱۲۸ روستای جدید در سال ۹۸ گازرسانی شده است و در سال‌جاری نیز در ۹۱ روستا گازرسانی انجام خواهد شد و تمام تلاشمان این است که تا آغاز سال نو تعداد روستاهای بهره مند استان را به یک‌هزار و ۴۰۰ روستا برسانیم.

فعله گری از تأمین گاز مورد نیاز برای توسعه صنعتی استان خبر داد و اظهار کرد: هم اکنون ۵۲ جایگاه سی. ان. جی و ۲ هزار و ۴۳۸ واحد صنعتی در استان از گاز طبیعی بهره مند هستند و در مجموعه حدود ۴۰ درصد گاز طبیعی استان را مصرف می‌کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد

به دلیل آلودگی هوا در تهران امروز سه شنبه تمام مداراس،‌دانشگاه‌ها و ادارات تهران تعطیل شد.
آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

آئین رونمایی از سازه حجمی خلیج با سند فارس

با حضور اعضای شورای شهر تهران از سازه حجمی خلیج با سند فارس در ایستگاه اقدسیه رونمایی شد.