کد خبر: ۱۱۷۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
رئیس اداره راهداری صومعه سرا:
رئیس اداره راهداری صومعه سرا بر ضرورت مقاوم سازی پل بازار جمعه در سریع تر زمان برای جلوگیری از تخریب تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نیما شفقی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به قدمت ۱۰۰ ساله پل بازار جمعه، اظهار کرد: این پل به طول ٧۵ متر از نوع قوسی سه دهنه و سازه بتنی با فنداسیون سطحی منفرد بوده که در سال ١٣۴٠ یک بار مقاوم سازی شده است.

رئیس راهداری صومعه سرا به اقدامات صورت گرفته به منظور تقویت بستر فنداسیون این پل طی یک سال گذشته اشاره و تاکید کرد: تخلیه سه هزار تن سنگ وزنی خشکه چینی و ۴۵٠ ساعت کار بیل مکانیکی چرخ زنجیری با مشارکت بخش خصوصی و دولتی برای تنظیم بستر رادیه و برید مهم‌ترین این اقدامات است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه به اینکه نیازمند حداقل ۱۰۰ سرویس کامیون سنگ وزنی و بتن ریزی هزار متر مکعبی در قسمت اطراف پایه‌های این پل بازار جمعه هستیم، گفت: این اقدام نیازمند اعتبار ٢٠ میلیارد ریالی است که باید در راستای جلوگیری از تخریب پل در سریع‌ترین زمان انجام شود.
برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.