کد خبر: ۱۱۷۷۲۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از جمع آوری ۴۰ واحد آلاینده در شهرستان ری از ابتدای سال تاکنون خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهره عبادتی با اعلام این خبر گفت: طی گشت و پایش های ماموران اجرایی این اداره، یک واحد تفکیک ضایعات و پسماند در بخش قلعه نو این شهرستان شناسایی و به دلیل بی توجهی به اخطاریه های زیست محیطی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی با اشاره به اینکه پس از انجام پیگیری های لازم، در نهایت این واحد با دستور مقام قضایی پلمب و جمع آوری شد، اظهارکرد: متصدی این واحد نیزز زبه دلیل آلودگی های زیست محیطی ناشی از فعالیت به استناد مواد قانونی مدیریت پسماند به پرداخت ۱۰۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، عبادتی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون۴۰ واحد تفکیک ضایعات در شهرستان ری توسط این اداره  شناسایی و جمع آوری شده است، گفت: از این تعداد ۲۷ واحد در بخش خاوران،۱۱ واحد در بخش مرکزی، یک واحد در بخش قلعه نو و یک واحد نیز در بخش فشافویه بوده اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.