کد خبر: ۱۱۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
فرمانده انتظامی استان یزد:
فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری اعضای باند سه نفره کلاهبرداری و تصرف زمین‌های بلاصاحب در یزد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار عباسعلی بهدانی فرد اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی با تشکیل باند جعل و کلاهبرداری اقدام به تصاحب، سندسازی و فروش املاک و زمین‌های بلاصاحب در شهرستان یزد می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی، مأموران از حضور اعضای این باند در یکی از محله‌های شهرستان یزد مطلع شدند و پس از شناسایی محل اختفا آنها، با هماهنگی مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی این افراد را دستگیر و به مقر پلیس انتقال دادند.

بهدانی فرد بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به تصاحب ۴ هزار و ۲۹۵ متر از اراضی بلاصاحب به ارزش ۲۱۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریالی از طریق سندسازی و فروش آن در شهرستان یزد اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد از شهروندان خواست تا هنگام معامله املاک تا اطمینان کامل از مالکیت طرف مقابل، از تنظیم هر گونه قرارداد و پرداخت وجه خودداری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.