کد خبر: ۱۱۷۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبرداد
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: اولین نمایشگاه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و ماشین آلات وابسته از یکم تا سوم مهر ماه در شهر کابل برگزار شد و سازمان مدیریت پسماند، به عنوان تنها نماینده شهرداری مشهد در این نمایشگاه حضور یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابوالفضل کریمیان با بیان این مطلب، اظهار کرد: نظر به دعوت شهرداری کابل و اهمیت توسعه همکاری های بین المللی، سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد به منظور ارائه ظرفیت های فنی و تخصصی، عرضه توانمندی های بخش خصوصی و انتقال تجارب، در نمایشگاه فوق، به عنوان تنها نماینده شهرداری مشهد، حضور یافت.

وی با اشاره به حضور شهرداری کابل در دوره ی آموزشی مدیریت پسماند از سوی آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا) که پیش از این در مشهد برگزار شده است، افزود: شهرداری کابل با شرکت 15 کارشناس خود در این دوره، حضوری فعال و چشمگیر داشت و مسئولان و کارشناسان شهرداری کابل به خوبی با ظرفیت های سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد آشنا شدند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد در خصوص استقبال از این نمایشگاه، بیان کرد: بنابر اظهار نماینده سازمان، استقبال شهروندان و مدیران شهر کابل از این نمایشگاه قابل توجه بوده و شهردار کابل با حضور در این نمایشگاه از حضور سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد ابراز خرسندی نمودند.

کریمیان تاکید کرد: نمایشگاه کابل فرصتی فراهم آورد تا دستاوردهای این سازمان در زمینه ی کارخانجات تبدیلی بازیافت، روش های جمع آوری پسماند، تجهیز ماشین آلات تخصصی خدمات شهری، روش های تفکیک از مبدا، و دفن بهداشتی پسماند، به مدیران شهرداری کابل معرفی شود.

وی ادامه داد: در همین راستا 150 پک هدیه نیز، متناسب با موضوع تفکیک پسماند و حفظ محیط زیست، از سوی روابط عمومی سازمان مپ به این نمایشگاه ارسال و به شماری از بازدیدکنندگان اهدا شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.