کد خبر: ۱۱۷۶۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
معاون منابع انسانی استانداری تهران درباره اعمال محدودیت‌های کرونایی در پایتخت توضیح داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر لزوم ایجاد محدودیت‌های بیشتر در پایتخت برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت: به زودی کمیته ستاد کرونا استان تهران تشکیل می‌شود و با بررسی پیشنهادات ارائه شده، تصمیم نهایی را می‌گیرند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران افزود: پیشنهاد و تاکید ما این است که فعالیت کارکنان به صورت دورکاری باشد و تنها از یک سوم ظرفیت کارکنان استفاده شود.

وی اظهار کرد: استفاده کارکنان و ارباب رجوع‌ها از ماسک جدی‌تر اعمال می‌شود و کارکنانی که از ماسک استفاده نکنند، به تخلفات اداری معرفی می‌شوند و به ارباب رجوع هم در صورت نداشتن ماسک خدمات نمی‌دهیم.

عباس پاشا در پایان اظهار کرد: این کمیته متشکل از دکتر زالی رئیس ستاد کرونا استان تهران، محسنی بند پی استاندار تهران و یک نفر نماینده از هر یک از قوای سه گانه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.