کد خبر: ۱۱۷۵۷۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
رئیس پلیس راهور استان اصفهان:
رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به فعال بودن اجرای طرح زوج و فرد در اصفهان گفت: زمان اجرای این طرح از روز شنبه پنج مهر ماه تغییر می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد رضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر طرح زوج و فرد خودروها در کلان شهر اصفهان فعال است و لغو نشده است.

وی با اشاره به تغییر زمان اجرای ورود به محدوده طرح زوج و فرد ترافیک در اصفهان تصریح کرد: با هماهنگی شورای ترافیک استان از شنبه پنج مهر ماه به منظور رفاه حال شهروندان و با توجه به شرایط کنونی بیماری کرونا صرفاً عصرها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ در هسته مرکزی شهر اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با تاکید بر اینکه شهروندان باید به منظور حفظ سلامت خود و دیگران از سفرهای غیر ضروری در سطح شهر پرهیز کنند، اضافه کرد: پلیس تابع مصوبات ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان اصفهان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.