کد خبر: ۱۱۷۵۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
شهردار منطقه هفت شیراز خبر داد
شهردار منطقه هفت شیراز گفت: بیش از ۹۰ درصد تابلوهای راهنما و علائم ترافیکی در معابر منطقه هفت نصب شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید معصومی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه از آبان ماه سال گذشته تا شهریور ماه امسال بیش از ۹۰ درصد از تابلوهای راهنمایی، علائم ترافیکی و انتظامی در راستای افزایش ضریب ایمنی در سطح منطقه هفت نصب شده است، اظهار کرد: نصب تابلوها و علائم ترافیکی یکی از اقداماتی است که توسط واحد حمل و نقل ترافیک منطقه به منظور افزایش ایمنی، کاهش تصادفات و تسهیل در عبور مرور اجرا شده است.

وی افزود: در ۱۰ ماه گذشته به منظور زیباسازی و افزایش ایمنی نسبت به نصب تجهیزات ترافیکی همچون سنگ نورانی، جدا کننده پلاستیکی و استوانه ایمنی در سطح منطقه هفت اقدام شده است.

شهردار منطقه هفت گفت: در بازدیدهای میدانی مکان‌های نیازمند اقدامات ترافیکی در سطح منطقه شناسایی شده و تا پایان سال نسبت به نصب یا تعویض تابلوها اقدام خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.