کد خبر: ۱۱۷۵۶۱
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
مدیرعامل هلال احمر گلستان خبرداد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از افتتاح سه واحد مسکونی و کلنگ زنی ۶ واحد مسکونی در قالب طرح نذر آب ۳ در مناطق محروم سیستان خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرهاد میقانی در خصوص اجرای طرح نذر آب ۳ در سیستان و بلوچستان اظهارکرد: پس از بازدید خیّران داوطلب گلستانی از وضعیت زندگی و معیشت مردم شهرستان نیمروز در طرح‌های نذر آب که برای سومین سال متوالی است در استان سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود.

وی افزود: همزمان با اجرای طرح نذر آب سه در این شهرستان، ۶ باب منزل مسکونی کلنگ زنی شد و قول ساخت آن توسط خیرین داوطلب استان گلستان داده شد.

میقانی همچنین از افتتاح سه باب منزل مسکونی در مناطق محروم شهرستان نیمروز استان سیستان و بلوچستان به همت خیرین داوطلب گلستانی خبرداد.

وی گفت: به همت محمد درتومی، آنامحمد آق پور و داود بخشی خیران داوطلب هلال احمر گلستان، سه باب منزل مسکونی که کلنگ زنی آن در شهریور سال گذشته انجام شده بود؛ در قالب طرح ملی نذر آب سه افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان با اشاره به مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در ساخت منازل، افزود: منازل مسکونی اهدایی به متراژ حدود ۷۵ متر مربع به سه خانواده نیازمند در شهرستان نیمروز تحویل شد.

میقانی گفت: از سال ۹۷ تاکنون ساخت ۱۰ باب منزل مسکونی در شهرستان نیمروز به همت خیرین داوطلب گلستانی آغاز شده که چهار باب آن به مالکان تحویل شده است.

وی بیان کرد: همزمان با افتتاح و بهره برداری منازل مسکونی، بسته‌های غذایی، آب معدنی و اقلام زیستی شامل آبگرمکن، پتو، موکت و تانکر آب اهدایی خیرین گلستانی به این سه خانواده تقدیم شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.