کد خبر: ۱۱۷۵۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان:
معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به ثبت ۵۵۴ مرگ بر اثر کرونا در این استان، گفت: وضعیت کلی لرستان به لحاظ شیوع کرونا، قرمز است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مریم کوشکی در جمع خبرنگاران با اشاره آخرین آمار مبتلایان به کرونا در لرستان، اظهار داشت: تا کنون ۸۳ هزار و ۲۴۱ نمونه برای آزمایشگاه ارسال شده که از این تعداد ۸۲ هزار و ۷۰۲ مورد پاسخ داده شده است.

وی، گفت: تا کنون ۲۴ هزار و ۳۸۴ مورد از این نمونه‌ها مثبت بوده و ما بقی نمونه‌های ارسالی به تعداد ۵۸ هزار و ۳۰۸ مورد منفی بوده است.

سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه از ابتدای شروع بحران کرونا تا کنون متأسفانه ۵۵۴ مورد مرگ ثبت شده بر اثر کرونا در استان داشته ایم، افزود: وضعیت کلی لرستان به لحاظ شیوع کرونا قرمز است.

کوشکی، بیان داشت: شهرستان‌های پلدختر، چگنی، رومشکان و کوهدشت در وضعیت زرد و سایر شهرستان‌ها در وضعیت قرمز هستند.

وی، عنوان کرد: این آمار تا پایان روز ۳۱ شهریور ماه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.