کد خبر: ۱۱۷۵۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
رئیس پلیس راهور استان مرکزی:
رئیس پلیس راهور استان مرکزی از توقیف ۶۳ دستگاه وسیله نقلیه متخلف، در اجرای طرح ۲ روزه برخورد با رانندگان متخلف در قالب طرح نصرت در اراک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سید علی حسینی گفت: با هدف ایجاد آرامش و رضایت‌مندی مردم، اجرای دقیق قوانین و مقررات راهور، همچنین کاهش تصادفات، طرح تشدید برخورد با وسایل نقلیه دارای خلافی بالا، آلودگی صوتی، خودروهای دارای شیشه دودی و سایر تخلفات رانندگی تحت عنوان طرح نصرت در اراک به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در اجرای این طرح که با حضور چشمگیر، فعال و مؤثر کارکنان پلیس راهور در معابر درون شهری به ویژه مرکز شهر از جمله خیابان‌های شهید شیرودی و شهید جهان پناه، شهرک علی ابن ابیطالب (ع) همراه بود ،۶۳ دستگاه خودرو و موتور سیکلت متخلف شناسایی و توقیف شد.

رئیس پلیس راهور استان مرکزی با بیان تداوم طرح‌های انضباط ترافیکی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی عنوان کرد: خودروهای توقیف شده با دستور قضائی، به پارکینگ منتقل شدند.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.