کد خبر: ۱۱۷۴۹۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد
محسنی گفت: سازمان ورزش شهرداری تهران با در اختیار داشتن بیش از هزار مجموعه ورزشی در سطح شهر، ۳ میلیون نفر مخاطب دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران امروز (سه‌شنبه یکم مهرماه) در مراسم بزرگداشت «روز جهانی بدون خودرو» که در شهرداری تهران برگزار شد، ضمن قدردانی از شهردار و سفرا به خاطر دوچرخه سواری صبح امروز گفت: شهر تهران یکی از بزرگترین شهر‌های منطقه است و همه ما تلاش می‌کنیم روز به روز زندگی بهتری را برای مردم رقم بزنیم.

وی ادامه داد:سازمان ورزش شهرداری تهران با در اختیار داشتن بیش از هزار مجموعه ورزشی در سطح شهر، ۳ میلیون نفر مخاطب برای استفاده از این مجموعه‌ها دارد. ما در شهر تهران ورزش شهروندی، نشاط و سلامتی شهروندان را مورد هدف قرار داده ایم.

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران تصریح کرد: در کنار این‌ها برای ۵۳ فدراسیون همکاری لازم را مهیا کرده‌ایم تا بتوانند استعداد‌هایی را برای برنامه‌های ملی شناسایی کنند. تمام تلاش شهرداری تهران برای در اختیار قرار دادن ورزش برای همه شهروندان در نظر گرفته شده است.

محسنی افزود: یکی از اتفاقاتی که امروز تجربه کردیم دوچرخه سواری بود که در بعضی مواقع در خیابان‌ها سختی‌هایی وجود داشت. روش‌های tod که معاونت حمل و نقل و ترافیک آن را دنبال می‌کند به ما یادآوری می‌کند که یک سفر شهری متشکل از دوچرخه سواری، استفاده از مترو، استفاده از اتوبوس و حتی تاکسی باشد.

وی با بیان اینکه راه طولانی داریم تا رسیدن به اهدافی که شهردار تهران ترسیم کرده است، گفت: ما در این راه قدم بر می‌داریم و امیدواریم سال آینده شرایط بهتری را داشته باشیم و مردم تهران بر لب لبخند داشته باشند و این با کمک مدیریت شهری شهرداری تهران انجام خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.