کد خبر: ۱۱۷۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تعیین ۲۲ نقطه در شهر تهران به عنوان پیاده راه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مناف هاشمی امروز در حاشیه رکاب‌زنی شهردار تهران و سفرای کشورهای اروپایی به مناسبت روز جهانی بدون خودرو و در جمع خبرنگاران گفت: رکاب زنی امروز کار نمادینی بود که در تهران با همراهی سفرای خارجی انجام شد تا از این طریق شهروندان را به استفاده از این مدل حمل و نقلی ترغیب کنیم.

وی افزود: قطعا افزایش مسیرهای امن برای دوچرخه سواری  در تهران در دستورکار قرار گرفته است. ۲۲ نقطه در شهر تهران به عنوان پیاده راه پیش بینی شده که در حال حاضر ۱۴ نقطه مکان یابی شده و این معابر همه اجزای فضای سبز ، مسیر دوچرخه و پیاده روی را همراه خواهند داشت.

وی ابراز امیدواری کرد که این اقدام شروعی برای سایر شهرهای کشور برای بهره مندی از این مدل حمل و نقلی باشد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خاتمه با اشاره به بازدید سفرای خارجی از موزه صلح تهران گفت: شهرداری تهران مناسب سازی در شهر را با هدف احترام به جانبازان و معلولان در دستور کار قرار داده است و در حال حاضر هیچ ایستگاه مترو بدون مناسب سازی افتتاح نخواهد شد. در شرایط موجود و با  منابع محدود یکی از پروژه‌های که در دستور کار شهرداری تهران است مناسب سازی معابر خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.