کد خبر: ۱۱۷۴۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
علوم پزشکی آذربایجان غربی هشدار داد
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی از وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا در شهرهای استان به خصوص ارومیه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابراهیم‌حسنی در گفتگو با خبرنگاران با هشدار جدی نسبت به افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان افزود: در ارومیه بشدت تحت فشار هستیم و تعداد مبتلایان و بیماران بستری افزایش یافته است.

وی با اشاره به تکمیل ظرفیت بیمارستانها اظهار کرد: در حال حاضر بخشی از بیمارستان امام خمینی (ره) را به بیماران کرونایی اختصاص دادیم تا از تمام ظرفیت موجود استفاده کنیم.

حسنی ادامه داد: ظرفیت بیمارستان طالقانی ارومیه به طور کامل تکمیل شده و افرادی که به طالقانی مراجعه می‌کنند در اورژانس در انتظار بستری هستند.

وی اضافه کرد: در شرایط بحرانی قرار داریم و بیمارستان‌های شهر از جمله عارفیان، ارتش و سایر بیمارستان‌ها می‌بایست پای کار بیایند.

حسنی با بیان‌وضعیت قرمز در استان گفت: همه بخاطر مردم مکلف به ارائه خدمات هستیم از مردم تقاضا داریم با رعایت مسائل بهداشتی و فاصله اجتماعی کادر درمان را همراهی کنند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی گفت: امکانات بیمارستان‌ها برای مردم هست و مردم باید از امکانات درمانی شهر استفاده کنند.

حسنی گفت: تعداد بیماران بستری در ارومیه نسبت به تاریخ ۱۰ تیر (بالاترین آمار بیماران بستری استان) ۱.۵ برابر شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.