کد خبر: ۱۱۷۴۶۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز خبر داد
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: طی ۶ ماه اول امسال بالغ بر ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار مترمربع از معابر شیراز آسفالت شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اسماعیل صالحی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حجم عملیات آسفالت معابر اجرایی شده در شیراز، اظهار کرد: حجم عملیات آسفالتی که در معابر استفاده شده به لحاظ وسعت و اعتبار هزینه شده با هیچ سالی در گذشته برابری نمی‌کند.

وی ضمن قدردانی از همکاری بخش‌های مختلف شهرداری شیراز، گفت: بخش قابل توجهی از عملیات آسفالت معابر شیراز طی ماه‌های خرداد تا شهریور اجرایی شده است.

صالحی با اشاره به تداوم عملیات آسفالت معابر شهری شیراز تا پایان امسال، گفت: طی ماه‌های آتی معابر اصلی شیراز در اولویت اجرای عملیات آسفالت قرار دارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه برای جلوگیری از مخدوش و تخریب شدن آسفالت، با دستگاه‌های اجرایی برای انجام عملیات عمرانی مورد نیاز طی سال‌های آتی، هماهنگی و از آنان استعلام شده است، عنوان کرد: با تداوم همکاری دستگاه‌های خدمات رسان شیراز، عملیات آسفالت معابر این شهر تا پایان سال تسریع شده و کل گستره شهر را در بر می‌گیرد.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.