کد خبر: ۱۱۷۴۳۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درباره ساعت کار ۲۴۵ بازار این نهاد در نیمه دوم سال جاری توضیحاتی داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به تغییر فصل و تغییر ساعت رسمی کشور در شش ماهه دوم، از اول مهر ساعت کاری میادین میوه و تره‌بار تغییر کرده و صبح‌ها از ساعت ۸ تا ۱۳ و عصر‌ها از ساعت ۱۴ و نیم تا ۱۹ خواهد بود.

برپایه این اعلام، ساعت کار میادین و بازار‌های میوه و تره بار همچنین در روز‌های جمعه و سایر ایام تعطیل از ۸ صبح تا ۱۳ است.

سازمان میادین شهرداری تهران، از شهروندان درخواست کرده‌ است به منظور حفظ سلامتی خود، سایر شهروندان و کارکنان غرفه‌ها در زمان حضور در میادین و بازار‌های میوه و تره بار، ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله فیزیکی خود را از دیگران حفظ کرده و هنگام ورود به این مراکز حتماً از ماسک و دستکش استفاده کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.
فهرستی از علائم بیماری کووید-۱۹

فهرستی از علائم بیماری کووید-۱۹

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در آمریکا فهرستی از علائم بیماری کووید-۱۹ از جمله احتقان یا آبریزش بینی منتشر کرده است.