کد خبر: ۱۱۷۳۸۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
همزمان با روز جهانی بدون خودرو انجام می شود
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه15 از برگزاری همایش دوچرخه سواری برای تمام گروه های سنی همزمان با روز جهانی بدون خودرو و سه شنبه بیدود خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مسعود لواف زاده با اعلام این خبر افزود: این همایش با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تمامی پروتکل های بهداشتی در راستای تحقق اهداف شهرداری تهران در بحث استفاده از دوچرخه و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و حمل و نقل پاک همزمان با 22 سپتامبر «روز جهانی بدون خودرو»  برگزار می شود.

به گفته او،  همایش دوچرخه سواری سه شنبه اول مهر از ساعت 16 تا 18 در خيابان شهيد بقائي ( پشت فرهنگسراي خاوران) حد فاصل ميدان مالك اشتر تا ميدان شاهد برگزار می شود و شهروندان مسیر یک کیلومتری را رکاب خواهند زند.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه گفت طبق هماهنگی های انجام شده با پلیس راهور تردد هرگونه خودرو در این مسیر ممنوع است تا رکابزنان با خیال آسوده این مسیر را سپری کنند.

لواف زاده گفت: برپایی برنامه هاي فرهنگي و آموزشي برای جلب مشاركت شهروندان و پیوستن آنان به پویش سه شنبه های بیدود، استفاده از ظرفيت سمن هاي فعال در سطح منطقه، اطلاع رساني عمومي  از اجرای همایش، آگاهي بخشي و آموزش شهروندان به ویژه كودكان و نوجوانان از مزاياي استفاده از حمل ونقل پاک  و مخاطرات خودرو محوري از دیگر برنامه هایی است که در حاشیه این همایش برگزار می شود.

برپایه این گزارش:  خیابان ورزش نیز به همت معاونت اجتماعی فرهنگی با اجرای رشته های ورزشی نظیر روپایی، رزمی، پینگ پنگ و تنیس روی میز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در طول مسیر برپا می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.