کد خبر: ۱۱۷۳۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران:
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران مدیرانی را براساس شایسته سالاری تربیت کرده است و این نیروها برای این کشور منشا اثر و خدمت بوده‌اند، گفت: کارشناسان نخبه فراوانی در بدنه شهرداری تهران وجود دارند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد علیخانی در دویست و سی ‌و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری با اشاره به صحبت های رسولی دیگر عضو شورای شهر تهران درباره برنامه پنج ساله شهر تهران و موضوعات مربوط به نیروی انسانی شهرداری تهران، گفت: شائبه‌ای در صحبت های آقای رسولی وجود داشت که باعث برخی سوءتفاهم‌ها شده است. با شناختی که از جناب آقای رسولی دارم مطمئن هستم منظور ایشان زیرسوال بردن خدمات کارکنان زحمت‌کش شهرداری تهران نبوده است.

وی افزود:در این رابطه خود ایشان توضیح دادند و حتما روشن گری بیشتری خواهند داشت. اینجانب که از کارمندان با سابقه شهرداری تهران هستم، شاهدم که در این چند سال این مجموعه پرافتخار مدیرانی را براساس شایسته سالاری تربیت کرده است و این نیروها برای این کشور منشا اثر و خدمت بوده‌اند. به نظر من این نگاه به سرمایه انسانی موجود در شهرداری است و نگاه جمعی شورای شهر پنجم این است که کارشناسان نخبه فراوانی در بدنه شهرداری تهران وجود دارند که کلانشهر تهران و یا دولت شهر تهران با زحمات این عزیزان اداره می‌شود.

وی تاکید کرد: معتقدم همکاری نیروهای خبره و باسابقه شهرداری تهران با شورای شهر نسبت به برخی تازه به دوران رسیده‌ها خیلی بهتر و مسئولانه‌تر بوده و است. مجددا از جناب آقای رسولی تقاضا می کنم حتما روشنگری لازم را داشته باشند تا نیروهای خدوم شهرداری امیدوارانه‌تر از قبل در خدمت شهروندان باشند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.