کد خبر: ۱۱۷۳۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
خزانه دار شورای شهر در تذکر به شهردار تهران:
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: از آقای شهردار و معاونش موکدا انتظار دارم در اسرع وقت نسبت به ارسال اصلاح ساختار سازمانی شهرداری اقدام کند. این وقت‎کشی‎ دون شان شما است و قابل قبول نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید حسن رسولی در دویست و سی و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری گفت: بر اساس مصوبه شماره ۲۵۹۵ شورای اسلامی شهر تهران که در تاریخ ۹.۴. ۱۳۹۸ به شهرداری تهران ابلاغ شده است، شهرداری تهران موظف شده حداکثر ظرف سه ماه از سه ماه از تاریخ لازم الاجرا شدن مصوبه( ۱۱. ۹. ۱۳۹۸) وفق اساسنامه مصوب نسبت به بازنگری اهداف، ماموریت‎ها، آیین‎نامه‎های مالی معاملاتی و اداری و استخدامی کلیه سازمان‎های تحت پوشش اقدام و طی لوایح تقدیمی، مصوبات قانونی مربوطه را از شورای اسلامی شهر تهران دریافت کند.

وی افزود: متاسفانه با گذشت تقریبا ۹ ماه از موعد مذکور نه تنها اقدامی صورت نگرفته است بلکه با ارسال لایحه‎ غیر مستند که کلیات آن با رای اکثریت اعضا رد شد، نسبت به اجرای مصوبه مذکور تعلل می‎شود.

رسولی در پایان اظهارکرد: بر این اساس برای آخرین بار نسبت به بی‎توجهی صورت گرفته، تذکر داده  می شود و از آقای شهردار و مهندس امامی موکدا انتظار دارم در اسرع وقت نسبت به انجام این وظیفه اقدام شود. اصلاح ساختار سازمانی شهرداری، سازماندهی سازمان‎ها و شرکت‎های تابعه به منظور ارتقای انضباط  اداری و مالی یکی از تکالیف قانونی و مشترک ماست. این فرافکنی‎ها و وقت‎کشی‎های صورت گرفته دون شان شما است و قابل قبول نیست.

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.