کد خبر: ۱۱۷۳۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی و املاک شورای شهر کرج از تصویب لایحه پروژه احداث تکمیل بزرگراه انقلاب شمالی کرج و اتصال آن به بزرگراه سپهبد شهید سردار سلیمانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرج‌الله ایلیات در چهل و پنجمین کمیسیون عمران شورای شهر کرج با اشاره به لایحه پروژه تکمیل بزرگراه انقلاب شمالی و اتصال آن به بزرگراه سردار سلیمانی اظهار کرد: با عنایت به ساخت بخشی از بلوار انقلاب شمالی در ضلع غربی ندامتگاه رجایی‌شهر و با توجه به لزوم اتصال ادامه بلوار فوق به بزرگراه سردار شهید سلیمانی و همچنین تکمیل رینگ معابر ضلع شمالی بلوار مؤذن باید اقدامی برای تکمیل این پروژه می‌کردیم.

وی بیان کرد: بر این اساس، شهرداری در نظر دارد نسبت به انجام عملیات عمرانی و تکمیل بلوار انقلاب و اتصال به بزرگراه شمالی اعم از جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت به متراژ حدود ۶۰۰ متر طول با عرض ۴۵ متر بر اساس طرح تفصیلی مصوب اقدام و اجرا کند که کمیسیون عمران موافقت خود را با آن اعلام کرد تا در صحن علنی نیز به رأی گذاشته شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی و املاک شورای شهر کرج ادامه داد: بر این مبنا شهرداری بر اساس برآورد انجام شده و با استناد به فهرست بهای سال ۹۹ برای تکمیل و اجرای پروژه مذکور تقاضای افزایش بودجه را مطرح کرده است که با موافقت اعضای کمیسیون همراه و مقرر شد اعتبار لازم از ردیف اعتباری سایر پروژه‌های عمرانی که اولویت کمتری دارند، تأمین شود.

وی با اشاره به کمبود منابع مالی و ضرورت اولویت‌دهی به پروژه‌ها جهت تخصیص اعتبار متذکر شد: در شرایط کنونی مصلحت شهر بر عدم تعریف پروژه‌های جدید و تمرکز بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است و چنانچه پروژه جدیدی هم تعریف شود بنا به ضرورت و فوریت‌های موجود است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.