کد خبر: ۱۱۷۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایجاد اشتغال و توسعه استان با رونق صنعت گردشگری میسر می شود و در این راستا گردشگری حوزه مهم و ویژه‌ ای است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین کلانتری در نشست کارگروه آموزش، پژوهش و فناوری استان افزود: حوزه‌هایی مانند نفت و گاز، پتروشیمی، گیاهان دارویی و طرح‌های گلخانه‌ای می‌تواند منجر به توسعه استان شود.

وی با بیان اینکه برای اجرای ۹ طرح جهش تولید حوزه گردشگری، با سازمان برنامه و بودجه قرار داد منعقد کردیم، گفت: سازمان برنامه و بودجه باید بر اجرای مصوبات این کارگروه نظارت داشته باشد.

استاندار بر پیشرفت همه جانبه استان بر مبنای کار علمی و پژوهشی تاکید کرد و گفت: نیروهای عملی و اجرایی خوبی در استان داریم که با تعامل ایجاد شده می‌توانیم گام بلندی برای توسعه استان برداریم.

کلانتری افزود: در استان ۱۳ طرح نیمه تمام در حوزه پژوهش احمد وجود دارد و ما باید تلاش کنیم که پژوهش‌ها و رساله‌های دانشجویی عرصه اجرا داشته و در کتابخانه ها خاک نخورند.

وی اظهار داشت: طرح‌های پژوهشی در استان باید متناسب با دغدغه‌های توسعه‌ای تدوین شده و تغییر و پیشرفت کارها را به دنبال داشته باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.