کد خبر: ۱۱۶۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
عظیم ترین متروی هند که به دلیل شیوع کروناویروس تعطیل شده بود، فعالیت خود را از سر گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فعالیت مترو در دهلی، پایتخت هند بیش از پنج ماه پس از آنکه به منظور پیشگیری از شیوع کروناویروس تعطیل شده بود، مجدد از سر گرفته شد.  

متروی دهلی عظیم ترین سیستم حمل و نقل سریع در هند است که تا پیش از اعمال محدودیتها روزانه ۲.۷ میلیون مسافر را جابجا می‌کرد. طبق قوانین جدید استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و کنترل دمای بدن از موارد ضروری به حساب می‌آیند.

فعالیت متروی دهلی در حالی از سر گرفته شد که موارد ابتلا به این بیماری در هند روند افزایشی دارد و در حال حاضر آمار روزانه مبتلایان بیش از ۹۰ هزار نفر گزارش شده است.

تاکنون بیش از ۴.۲ میلیون نفر در هند به کروناویروس آلوده شده و بیش از ۷۱ هزار نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

به رغم افزایش موارد ابتلا، مقامات هند اقدام به از سرگیری فعالیتهای اقتصادی کرده اند تا تاثیرات طولانی مدت محدودیتهای کرونایی بر اقتصاد کشور جبران شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.