کد خبر: ۱۱۶۲۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد خبر داد
رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد از کمک یک میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریالی خیرین برای رهایی زندانیان جرایم غیرعمد اردکانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا حداد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ۱۵۲ فقره پرونده صلح و سازش در شعبه ۵ ویژه زندانیان شورای حل اختلاف مستقر در زندان شهرستان اردکان تشکیل و با کمک و مساعدت خیرین تعداد ۷۶ زندانی در پنج ماهه ابتدایی سال جاری از زندان شهرستان اردکان و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

وی در مورد فرهنگ بسیار خوب و زیبای گذشت عنوان کرد: اینکه این فرهنگ بسیار زیبا در کشور رایج شده و صحنه‌های بسیار زیبایی را به جا گذاشته، نشان دهنده رأفت و مهربانی مردم است.

حداد تصریح کرد: گام‌های خیرخواهانه‌ای که با جذب کمک‌های خیرین در راستای آزاد سازی زندانیان بر می‌دارند باعث رضایت خداوند و کاسته شدن آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

حداد افزود: باید از فضای محرم برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد و مالی بهره گرفت زیرا زندانیان نیازمند جزو اقشار ضعیف به شمار رفته و باید کمک کنیم تا دست نیازمندان و زندانیان جرایم غیرعمد و مالی را برای آزادی بگیریم و حمایت کنیم.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد عنوان کرد: خیران استان در تمامی زمینه‌ها پیشرو بوده‌اند و لازم است افراد نیازمند و گرفتاران در بند زندان که خواسته یا ناخواسته محبوس شده‌اند را فراموش نکنند و برای آزادی زندانیان پیشقدم باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.