کد خبر: ۱۱۶۰۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
در حالی درختان زیادی در منطقه «کوه کلاه» لرستان به بهانه راهشکافی قلع و قمع شده‌اند که مسئولان مربوطه در این رابطه پاسخگو نیستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، درختان بسیاری در منطقه «کوه کلاه» بخش پاپی شهرستان خرم آباد به بهانه راه شکافی قلع و قمع شده اند و این در حالیست که هیچ کدام از مسئولان منابع طبیعی و محیط زیست در این رابطه پاسخگوی رسانه‌ها و افکار عمومی نیستند.

مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل محیط زیست لرستان در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه ما در بخش پاپی منطقه حفاظت شده‌ای نداریم، اظهار داشت: منطقه «کوه کلاه» جز مناطق حفاظت شده تحت مدیریت ما نیست و نمی‌توانیم به این مسئله ورود پیدا کنیم.

بیرانوند رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان خرم آباد نیز در این رابطه در گفت و گو با خبرنگار مهر با تأیید قطع درختان منطقه «کوه کلاه» بخش پاپی اظهار داشت: باید اطلاعات مربوط به این موضوع را از مدیرکل منابع طبیعی لرستان بپرسید چرا که به ما دستور داده اند اخبار باید از طریق اداره کل به رسانه‌ها منتقل شود.

تلاش خبرنگاران برای برقراری ارتباط با «شیرزاد نجفی» مدیرکل منابع طبیعی لرستان نیز بی نتیجه ماند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.
ناهماهنگی در مدیریت و شدت‌گرفتن بحران‌کووید-۱۹

ناهماهنگی در مدیریت و شدت‌گرفتن بحران‌کووید-۱۹

متأسفانه تعداد مبتلایان، بستری‌شدگان و متوفیان درگیر با بیماری کووید-۱۹، در شهر تهران در حال افزایش است. اگرچه بخشی از افزایش آمار مبتلایان مربوط به افزایش تعداد تست‌های بیماری است که باید همچنان هم هرچه بیشتر افزایش یابد، اما دستگاه‌های متکفل مدیریت کووید-۱۹، در مجموع برخلاف عملکرد مناسب و هماهنگ خود در موج اول بیماری در فاصله اسفند۱۳۹۸ تا اردیبهشت۱۳۹۹، در موج جدید بیماری تاکنون عملکرد موفقی نداشته و نتوانسته‌اند سهم مناسبی در جلوگیری از شیوع بیماری ایفا کنند