کد خبر: ۱۱۶۰۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
در حالی درختان زیادی در منطقه «کوه کلاه» لرستان به بهانه راهشکافی قلع و قمع شده‌اند که مسئولان مربوطه در این رابطه پاسخگو نیستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، درختان بسیاری در منطقه «کوه کلاه» بخش پاپی شهرستان خرم آباد به بهانه راه شکافی قلع و قمع شده اند و این در حالیست که هیچ کدام از مسئولان منابع طبیعی و محیط زیست در این رابطه پاسخگوی رسانه‌ها و افکار عمومی نیستند.

مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل محیط زیست لرستان در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه ما در بخش پاپی منطقه حفاظت شده‌ای نداریم، اظهار داشت: منطقه «کوه کلاه» جز مناطق حفاظت شده تحت مدیریت ما نیست و نمی‌توانیم به این مسئله ورود پیدا کنیم.

بیرانوند رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان خرم آباد نیز در این رابطه در گفت و گو با خبرنگار مهر با تأیید قطع درختان منطقه «کوه کلاه» بخش پاپی اظهار داشت: باید اطلاعات مربوط به این موضوع را از مدیرکل منابع طبیعی لرستان بپرسید چرا که به ما دستور داده اند اخبار باید از طریق اداره کل به رسانه‌ها منتقل شود.

تلاش خبرنگاران برای برقراری ارتباط با «شیرزاد نجفی» مدیرکل منابع طبیعی لرستان نیز بی نتیجه ماند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.