کد خبر: ۱۱۵۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
سازمان هواشناسی نسبت به متلاطم شدن و افزایش ارتفاع موج بین یک تا دو متر در دریای خزر، خلیج فارس و دریای عمان هشدار داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از متلاطم شدن نواحی از خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر از امروز (۲۷ مرداد ماه) خبر داد.

در این هشدار آمده است که افزایش ارتفاع بین یک تا دو متر در نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس و دریای خزر دور از انتظار نخواهد بود. همچنین متلاطم شدن شرق دریای عمان طی سه‌ روز آینده و افزایش ارتفاع موج بین یک و نیم تا دو و نیم متر در این منطقه پیش‌بینی می‌شود.

در چنین شرایطی پاره شدن تورهای صیادی، غرق شدن و آسیب رسیدن به قایق‌های کوچک و شناورها دور از انتظار نخواهد بود. بنابراین توصیه می‌شود از هرگونه تردد قایق‌های سبک و تفریحی و محدود کردن فعالیت‌های شیلاتی ممانعت به‌عمل آید.

 زمانی که سازمان هواشناسی هشدار زرد رنگ صادر می‌کند به معنای این است که پدیده‌ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می‌شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده‌ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدارها قرار می‌گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.