کد خبر: ۱۱۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
اولویت اول مدیریت شهری
سخنگوی شواری اسلامی شهر تهران گفت: نصب سیستم‌های حفاظتی در ایستگاه‌های پر ازدحام در اولویت اول مدیریت شهری قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،رضا تقی پور سخنگوی شواری اسلامی شهر تهران با اشاره به حل مشکلات موجود در مترو تهران، اظهار داشت: در گذشته دو مانع، محدودیت در اعتبارات و زیرساخت در کمیسیون حمل و نقل و عمران وجود داشت که باید به هر طریقی رفع می‌شد.
 
وی افزود: در راستای توسعه حمل و نقل عمومی، دولت باید 85 درصد از سهم خود را به شهرداری‌ها پرداخت کند اما همچنان این سهم پرداخت نشده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با بیان اینکه قرار است با تقویت بودجه‌های مربوط به مترو تأمین اعتبار کرده و سیستم‌های حفاظتی را تکمیل کنیم، تأکید کرد: نصب سیستم‌های حفاظتی در ایستگاه‌های پر ازدحام در اولویت اول مدیریت شهری قرار دارد.

تقی پور با بیان اینکه دست‌یابی به فناوری‌های مربوط به این موضوع به دلیل شرایط تحریم و مشکلاتی که در گذشته بوده کمی با سختی همراه است، گفت: فراخوانی داده شده که شرکت‌های دانش بنیان داخلی به این فناوری‌ها دست پیدا کنند تا بتوانند محصولات خود را به مدیریت شهری ارائه دهند.
 
وی ادامه داد: باید زمینه‌ای فراهم شود که با توجه به شرایط پیش آمده امکان تأمین به صورت موقت از خارج وجود داشته باشد.

بر اساس گزارش باشگاه خبرنگاران،سخنگوی شواری اسلامی شهر تهران تأکید کرد: به شهرداری تهران تکلیف شده که به دنبال منابع جدید باشد تا بتواند هرچه سریعتر ایستگاه‌های پر ازدحام را تجهیز کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.