کد خبر: ۱۱۵۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
معاون فنی و اجرایی اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران
معاون فنی و اجرایی اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران گفت: وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه‌های اولویت‌دار منطقه ۵، در بازدید از این منطقه ارزیابی شد .
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد حسن فصیح افزود: با دستور معاونت امور مناطق شهرداری تهران و پیرو تاکید مدیر کل حوزه هماهنگی امور مناطق، در بازدید از پروژه‌های اولویت‌دار مناطق، منطقه۵ را انتخاب و از پروژه‌های اولویت‌دار بازدید کردیم.

او اظهار داشت: شهردار منطقه۵، تدابیری داشتند که پروژه‌های جدید و بیشتری را در فهرست اولویت افتتاح سال جدید قرار دهند.

 فصیح خاطرنشان کرد: با تلاش معاونان و مدیران منطقه۵،  بودجه افتتاح این پروژه‌های جدید در سال جاری نیز تامین شده است. 

معاون فنی و اجرایی اداره کل هماهنگی، پیگیری و نظارت امور مناطق شهرداری تهران تاکید کرد: در این بازدید وضعیت پیشرفت پروژه‌های اولویت دار منطقه۵ ارزیابی شد تا در صورت تایید، پروژه‌های بیشتری در لیست افتتاح سال جدید قرار گیرد .

در این بازدید، معاون فنی و اجرایی اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق شهرداری تهران و هیئت همراه را معاونان فنی و عمرانی، برنامه ریزی و توسعه شهری، حمل و نقل و ترافیک ،خدمات شهری و محیط زیست همراهی کردند.

این هیئت از پروژه‌های سوله ورزشی کن، نیروگاه برق خورشیدی کوهسار، تصفیه خانه اکباتان و پروژه مسیرپیاده‌روی و دوچرخه سواری ناحیه شش بازدید کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.