کد خبر: ۱۱۵۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران مطرح کرد
هاشمی گفت: در حال حاضر توانسته ایم تا ۴۷/۵ درصد واگن‌ها را بومی سازی کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران اظهار کرد: ما در حال حاضر تلاش می‌کنیم که واگن ملی را تولید کنیم و بومی سازی واگن اتفاق بیفتد.

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران افزود: در حال حاضر توانسته ایم تا ۴۷/۵ درصد واگن‌ها را بومی سازی کنیم و ۴ ماه دیگر فرصت داریم طبق برنامه زمان بندی و قراردادی که با معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری بسته‌ایم، این موضوع را محقق کنیم.

او گفت: این امیدواری وجود دارد که اگر به ۸۵ درصد بومی سازی برسیم و قرارداد‌های خوبی با این مجموعه توسط شهرداری تهران و سایر حوزه‌های شهری که نیاز به واگن دارد بسته شود، تولید انبوه می‌تواند اتفاق بیفتد.

هاشمی بیان کرد: در این حوزه سهم اوراق مشارکت و سهم کمک‌های دولت باید دیده شود، چراکه اگر منابع در آمدی شهرداری‌ها فقط در حوزه مترو هزینه شود، جا‌های دیگر شهر را باید تعطیل کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.