کد خبر: ۱۱۵۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا:
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در کرمانشاه با اعلام فوت ۲ نفر دیگر طی شبانه روز گذشته، گفت: شمار جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه به ۴۸۲ نفر رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابراهیم شکیبا در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۰ بیمار با علائم مشکوک به کرونا شناسایی شده‌اند که از این تعداد ۲۹ نفر بستری شده و به ۳۱ نفر نیز سرپایی رسیدگی شد و هم اکنون ۱۸۰ بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تست کرونای ۲۹ بیمار بستری در مراکز درمانی استان مثبت اعلام شد و جمع موارد مثبت بستری از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون به سه هزار و ۱۸۰ نفر رسید.

گفتنی است، از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۹ هزار و ۹۵۲ نفر بستری و ۹ هزار و ۲۹۶ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.