کد خبر: ۱۱۵۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
چوبینه خبر داد
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران درباره اقدامات انجام شده از سوی این شرکت برای پیشگیری از ابتلای کارگران شهرداری به ویروس کرونا توضیحاتی داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با اشاره به شیوع و گسترش ویروس کرونا در کشور گفت: آموزش، توصیه‌های گفته شده و نظارت مسئولان از سری اقدامات پیشگیرانه انجام شده است تا همکاران درگیر کرونا نشوند و مردم در مراوداتی که با کارمندان شهرداری دارند، به مخاطره نیفتند.

چوبینه ادامه داد: هر زمان که یکی از کارمندان ما مبتلا به کرونا شود، سریعا از بقیه جدا می‌شود تا باعث آلودگی سایر افراد نشود.

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با بیان اینکه امکانات لازم به پرسنل شهرداری داده می‌شود، گفت: اگر پرسنل به رعایت نکات بهداشتی کم توجه باشند، باید این نکته را به آن‌ها یادآور شد که سلامتی خود و دیگران را با استفاده از ماسک و دستکش و ... تضمین کنند.

چوبینه با اشاره به هزینه درمانی کارمندان شهرداری در زمان درگیر شدن به ویروس کرونا گفت: کارگران علاوه بر پوشش بیمه تأمین اجتماعی از حمایت شهرداری هم برخوردار خواهند بود و اغلب این کارگران تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.