کد خبر: ۱۱۵۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تغییر ساعت سرویس دهی در خط 6 متروی تهران وحومه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،ساعت سرویس دهی در خط ۶ متروی تهران به دلیل تكميل برخي كارهاي اجرایي باقيمانده توسط پیمانکار در خط ۶ و اصلاحات مورد نياز از روز يكشنبه ۱۹ مرداد تا جمعه ۱۴ شهريور ماه ۹۹ آخرین اعزام قطار در این خط از ایستگاه امام حسین (ع) به سمت ایستگاه دولت آباد در ساعت ۲۲ و بالعکس از ایستگاه دولت آباد به سمت ایستگاه امام حسین(ع) در ساعت ۲۱:۵۰ خواهد بود.
در روزهاي غير تعطيل شروع اعزام قطارها از ايستگاه هاي دولت آباد و امام حسين(ع) از ساعت ۶:۰۰ صبح خواهد بود.
روزهاي جمعه ۲۴ مرداد، ۷ شهريور و ۱۴ شهريور و همچنين ۸ و ۹ شهريور ماه سال جاری همزمان با تاسوعا و عاشوراي حسيني خط ۶ سرويس دهي نخواهد داشت.
گفتنی است از روز چهارشنبه ۲۹ مرداد تا روز شنبه ۱ شهريور ماه ۱۳۹۹ همزمان با برگزاري كنكور سراسري در اين مدت خط شش مترو طبق جدول زماني قبلي این خط سرویس دهی خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.