کد خبر: ۱۱۵۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تغییر ساعت سرویس دهی در خط 6 متروی تهران وحومه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،ساعت سرویس دهی در خط ۶ متروی تهران به دلیل تكميل برخي كارهاي اجرایي باقيمانده توسط پیمانکار در خط ۶ و اصلاحات مورد نياز از روز يكشنبه ۱۹ مرداد تا جمعه ۱۴ شهريور ماه ۹۹ آخرین اعزام قطار در این خط از ایستگاه امام حسین (ع) به سمت ایستگاه دولت آباد در ساعت ۲۲ و بالعکس از ایستگاه دولت آباد به سمت ایستگاه امام حسین(ع) در ساعت ۲۱:۵۰ خواهد بود.
در روزهاي غير تعطيل شروع اعزام قطارها از ايستگاه هاي دولت آباد و امام حسين(ع) از ساعت ۶:۰۰ صبح خواهد بود.
روزهاي جمعه ۲۴ مرداد، ۷ شهريور و ۱۴ شهريور و همچنين ۸ و ۹ شهريور ماه سال جاری همزمان با تاسوعا و عاشوراي حسيني خط ۶ سرويس دهي نخواهد داشت.
گفتنی است از روز چهارشنبه ۲۹ مرداد تا روز شنبه ۱ شهريور ماه ۱۳۹۹ همزمان با برگزاري كنكور سراسري در اين مدت خط شش مترو طبق جدول زماني قبلي این خط سرویس دهی خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه کرونا مانعی برای جابجایی مسافران نبوده و برای کنترل این بیماری باید از درب منزل اقدام شود، از پیشنهاد طرح یکپارچه سازی متروی حومه استقبال کرده و گفت: به شرط دیده شدن منابع مالی و تامین امکانات بسیار طرح مفیدی خواهد بود.
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
آخرین اخبار