کد خبر: ۱۱۵۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار تهران از احداث دوربرگردان و اصلاح رمپ دسترسی مسیر غرب به جنوب بزرگراه شهید زین الدین – بزرگراه امام علی(ع)- خیابان شهید محمدی (ریحانی) خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی اناری" در این باره گفت: با توجه به رخداد تصادفات مکرر در تقاطع دسترسی مسیر غرب به جنوب بزرگراه شهید زین الدین – بزرگراه امام علی(ع)- خیابان شهید محمدی و به منظور حذف مقطع پرتصادف و یا دارای پتانسیل تصادفات مذکور، اجرای این طرح در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه قرار گرفت.

او با اشاره به اقدامات انجام گرفته این عملیات گفت: تا به امرروز  تناژ مصرفی حدود 510 تن در متراژ 3958 مترمربع روکش آسفالت در مسیر مذکور استفاده شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه در پایان گفت: امید است با انجام چنین عملیاتی تا جای ممکن شاهد تصادفات کم و کمتری باشیم و سلامت و رضایت شهروندان را فراهم نماییم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.