کد خبر: ۱۱۵۶۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
خداکرمی:
عضو شورای شهر تهران پیشنهاداتی در خصوص تاسیس پردیس سلامت داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،ناهید خدا کرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت:پیشنهاد میکنم شورایاران منطقه ۵ دور هم بنشینند و برای ایجاد یک تحول اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و زیست‌محیطی در این منطقه تصمیم بگیرند.

خداکرمی افزود:به نظر من می‌شود ما منطقه کن را به عنوان پردیس سلامت شهر تهران طراحی کنیم و در آینده که سالمندی بیشتر در کشور ما بروز می‌کند، منطقه ۵ می‌تواند همان بوتیک هتل‌های معروف که منازل مردم است تبدیل شده و در واقع مبدل به اقامتگاه بومگردی می‌شود.

رییس کمیته سلامت شورای شهر ادامه داد: این مساله می‌تواند هم برای شما ثروت آفرینی کند و هم برای شهر تهران و منطقه‌ای امن برای گردشگران سلامت باشد. پردیس سلامت کن می‌تواند به عنوان یک ایده در منطقه ۵ کارآیی داشته باشد و مطرح شود.

وی افزود: بنده نیز حاضرم کمک کنم تا این طرح را بدون هیچ مداخله در بافت منطقه پیش ببریم و در نهایت به فکر ایده‌ای باشیم تا بدون تغییر بافت محله کن و فرحزاد بیشتر از چندین برج ثروت‌آفرینی کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.